Герої

Єгор Коновалов
Луганська
 область

Йому всього 21 рік і він втратив здоров'я та ногу захищаючи нас з вами!

Бусуйок Сергій Ілларіонович
Одеська
 область

Сергій Бусуйок, боєць батальйону «Донбас-Україна» (46 бат), у червні 2016 року отримав важке осколкове поранення гомілки. Проходив тривале лікування у госпіталях, де йому зростили переломи, проте через неправильне зрощення та пошкоджений гомілково-ступневий суглоб нога залишається неопороздатною.

При наступанні на ногу Сергій відчуває сильні болі, гомілка наче розколюється навіл, а великий палець вже майже зайшов під стопу. Болі дедалі посилюються. 

Пономаренко Едуард Вікторович
Луганська
 область

Пономаренко Едуард Вікторович  народився 28.05.93 Луганська обл. Білокураківський р-н. Навчався в Сєвєродонецьку на повара-кондитера. Працював по спеціальності на базах відпочинку.

27.04.2016 підписав контракт з 25 бригадою транспортної авіації .м.Мелітополь.

З вересня 2017 перебував в зоні бойових дій, були в гарячих точках, зокрема, в Станиці-Луганській.

В березні потрапив в шпиталь з скаргами на запалення лімфосистеми, після обстеження поставили діагноз: рак 2-Б стаціїї лімфоми Ходжкіна.

Гаркуша Володимир Олександрович.
Кіровоградська
 область

Гаркуша Володимир Олександрович народився 31.05.1971 на Кіровоградщині, а нині проживає в Київській обл, с.Ольшаниця.

Навчався в машинобудівному технікумі. Після строкової служби залишився в лавах української армії, в частині А.0543 інженерні війська. З 2014 був в АТО, на посаді техніка ремонтного взводу.

Максим Ромащук
Волинська
 область

Волинському військовому Максиму Ромащуку, котрий вижив після потрапляння кулі в голову необхідні кошти для збереження зору.  Він народився у місті Володимирі-Волинському. У нього двійко діточок – син 12 років і донечка – 10 з половиною. Під час революції Гідності був на Майдані, а коли почалось російське вторгнення добровольцем пішов у військо, згодом підписав контракт.

Горбенко Олександр Анатолійови
Кіровоградська
 область

Горбенко Олександр Анатолійович.
Народжений 15.05.1981 в. Кіровоградській області с. Рівне.
Зікінчив Кіровоградський технічний університет, працював регіональним менеджером в Кіровоградській і Черкаській областях.
Коли почалася війна пішов на контракт 17травня 2016 в 57 ОМБР на посаду навідника БТР-70. Стояли під Моріуполем, Донецьком.
Літом 2017 почала боліти нога звернувся до шпиталю, але не могли вияснити причину.
Направили в Киів, де зробили біопсію і виявили: Ds: Остеосаркома проксимального відділу лівої великогомілковоі кістки, Mts. в легені.

Дмитро Трибой
Київська
 область

Дмитро Трибой, 1989 р.н., 95 бригада, 2 батальйон..Родом із Білої Церкви, Київської обл. Отримав кульове поранення в голову 25 листопада 2017 року. Про це повідомляє волонтерка Світлана Іщук.

Лікувався у Дніпрі, 5 днів перебував у комі і мав невтішні прогнози від лікарів..Але вижив. Зараз (січень 2018) у Львівському шпиталі, наразі переведений у відділення реабілітації.

Бєлко Дмитро
Миколаївська
 область

Народився 14 липня 1985 року у м.Миколаєві. З 9 років він виховувався без батька, який помер. Влітку 2014 року пішов добровольцем в АТО. Перше поранення - осколкове,у область ключиці - отримав через півтора місяці служби. Йому встановили титанову пластину і він, не долікувавшись, повернувся на війну. Друге поранення було вже взимку 2014 - легка контузія, яку також переніс "на ногах". Наприкінці служби, у липні 2015 підірвався на протитанковй міні. Тоді отримав важку контузію, струс мозку. Вже після повернення додому почали турбувати ноги.

Савицький Олександр
Житомирська
 область

Савицький Олександр Володимирович, 1972 р.н. м. Житомир, одружений, має сина 15 років.
Був мобілізований (третя хвиля мобілізації) і захищав нашу країну у 2014-2015 р.р. у складі 54 ОРБ, рота глибиної розвідки. Пройшов Дебальцево.
Демобілізувався, але згодом підписав контракт і почав служити в 59 бригаді, 9 батальйон.

Цону Григорій Іванович
Полтавська
 область

Бєць 59-ї окремої мотопіхотної бригади, що брала участь у бойових діях у Попасній, Золотому, Калиново-Попасній, потребує допомоги.
42-річний Григорій Цону - батько трьох дітей, двоє з яких неповнолітні. Необхідна термінова операція на шийному відділі хребта. Якщо не зробити оперативне втручання вчасно, у найближчому майбутньому це може призвести до втрати можливості рухатися.

Вартість матеріалів, необхідних для операції, 41600 тис.грн.
Для бажаючих допомогти карта «Приватбанку»:

Сторінки