Хмельницька

Денис Голодюк
Хмельницька
 область

Денис Олександрович Голодюк був поранений в Слов’янську.

Поранення від автоматичного гранатомету, АГС 17, розривом гранати розірвало ногу, осколкові поранення, немає сухожилля та артерії, немає 4 см кістки, роздроблена кістка.

Володимир Антонович Соловейко
Хмельницька
 область

Володимир Соловейко (28.07.1989 р.н) з села Маліївці Дунаєвецького району Хмельницької області.

Навчався в Чернівецькому торгово-економічному інституті за спеціальністью товарознавство і комерційна діяльність, закінчив в 2012 році.

Дарморос Олександр
Хмельницька
 область

Поблизу населеного пункту Золоте на Луганщині важкі поранення отримав боєць 8-го полку спеціального призначення Олександр Дарморос. Під час виконання бойового завдання 25 березня військовослужбовець підірвався на міні у зоні АТО.

Міщенко Сергій Анатолійович
Хмельницька
 область

Учасник АТО хмельничанин Міщенко Сергій Анатолійович був призваний на військову службу 19 березня 2014 року відповідно до Указу Президента України "Про мобілізацію" від 17 березня 2014 р.

Старший лейтенант Міщенко Сергій Анатолійович в/ч В3231 виконував бойові завдання безпосередньо в районі проведення АТО на території Донецької і Луганської областей у складі 26-ої Артилерійської бригади.

Приймак Сергій
Хмельницька
 область

Сергій родом з Хмельниччини. Працював будівельником у Києві. Коли почалася російсько-українська війна, сам пішов у свій військкомат і залишив відомості про себе. Згодом прийшла повістка і в серпні 2014 року Сергія мобілізували.

Разом з побратимами виконував дуже важливі бойові завдання в Донецькій області: на донецькому летовищі, в Пісках, Водяному, Опитному, Тоненькому, Орлівці, Авдіївці.

6 грудня 2014 року був поранений у голову через вибух міни. Однак відразу не поїхав до лікарні, а залишався воювати до 19 грудня, поки не зомлів.

Калюжнюк Володимир
Хмельницька
 область

Боєць роти міліції особливого призначення «Богдан» Володимир Калюжнюк отримав поранення на Донеччині. Рятуючи дітей, котрі йшли до замінованої зони, сам потрапив на розтяжку. Про це йдеться у сюжеті TV7plus

На війну Володимир Калюжнюк добровольцем пішов ще у липні 2014. П’ять ротацій пройшов неушкодженим, а от шоста – скінчилася завчасно – важкими пораненнями. Чоловік розповідає, обачність втратив, рятуючи дітлахів.

Фурман Михайло
Хмельницька
 область

20-річний Михайло Фурман 13 Серпня 2014 року у складі 24 окремої механізованої бригади проводив зачистку села Хрящувате Луганської області.

О 12:00 БМП-2, на якій пересувався Михайло, підірвалася на фугасі. Хлопець отримав численні травми.

"Мене і механіка зразу забрали в польовий госпіталь, там я дізнався, що в мене контузія правого ока і розрив хрестоподібної зв'язки", - розповідає про свою травму боєць.

Відтак нині хлопець погано бачить на праве око. "Коли холодно, то, якщо дивлюсь на праве око, то в оці, як в тумані", - продовжує Михайло.

Максим Писарук
Хмельницька
 область
Військовослужбовець Максим Писарук отримав поранення на Донеччині.

Як повідомили у Волочиській райдержадміністрації, житель села Нова Гребля Максим Писарук кілька днів тому отримав важке поранення біля населеного пункту Мар’їнка Донецької області.

Білоус Павло
Хмельницька
 область

Історія 45-річного Павла Білоуса почалась ще на Майдані. 18 лютого 2014 року біля Маріїнського Палацу його оглушило двома гранатами. Осколок від однієї з них потрапив у кістку під оком, розірвавши балаклаву. Міліметром вище - і Павло був би одноокий.

З початком російської агресії на сході України, чоловік пішов добровольцем - спочатку в 25-й батальйон "Київська Русь", а далі - в батальйон МВС "Гарпун", де виконував обов'язки парамедика. Багатьом бійцям Павло врятував життя.

Джаламага Василь Михайлович
Хмельницька
 область

Джаламага Василь Михайлович, 01.01.1988 р.н, Кам'янець-Подільськ, 128 бригада, 5 липня отримав поранення, с. Тепле на Луганщині.

Підірвався на розтяжці.

Зараз перебуває в Києві, стан важкий, переведений з реанімації в гінійне відділення. Йому ампутували нижню кінцівку, у нього уражені пальці на одній руці,а також масове ураження тіла осколками!

Номер картки Приват: 4405 8823 1452 6306 (мама)

або 4149 4978 4138 9176, рахунок на ім'я Джаламага Тетяна Володимирівна.

Dzhalamaga Vasily Mikhailovich

Тимощук Сергій Сергійович
Хмельницька
 область

У с.Опитному на Донеччині 9 червня 2015 року близько 18.00 31-річний Сергій отримав тяжке поранення, внаслідок чого втратив ліву ногу.

Чоловік сирота, родом з села Клепачі Славутського району Хмельницької області, одружений, має 2-ох дітей.

До того, як його мобілізвали у 90 батальон 81-ої бригади ЗСУ, працював, забезпечував родину..

На даний час Сергій перебуває у лікарні ім. Мечнікова м. Дніпропетровськ

Сторінки