Бусуйок Сергій Ілларіонович

Область: 
Одеська

Сергій Бусуйок, боєць батальйону «Донбас-Україна» (46 бат), у червні 2016 року отримав важке осколкове поранення гомілки. Проходив тривале лікування у госпіталях, де йому зростили переломи, проте через неправильне зрощення та пошкоджений гомілково-ступневий суглоб нога залишається неопороздатною.

При наступанні на ногу Сергій відчуває сильні болі, гомілка наче розколюється навіл, а великий палець вже майже зайшов під стопу. Болі дедалі посилюються. 

Діагноз Сергія: варусно-антикурваційна деформація гомілки.
Після виписки з госпіталів ніхто не брався за лікування. Допомогти готовий лише ортопед-травматолог вищої категорії, д.мед.н. Владимир Михайлович Оксимец, який за час війни поставив на ноги багатьох бійців з важкими випадками.

З метою повернення нозі Сергія опороздатності лікар планує виконати два етапи лікування - зробити остеотомію та остеосинтез по Ілізарову для усунення деформації великогомілкової кістки та зробити артродез зруйнованого гомілково-ступневого суглобу. Вартість лікування становить 98 796 грн.

Наш Сергій має дружину Анастасия Бусуёк (Anastasiya Busuyek) та трьох синів (3, 5 та 7 років). Сам він родом з Чернігова, але давно живе з родиною у м. Ізмаїл Одеської області.

Збір пожертв для лікування Сергія проводить ГО "Єдність та допомога", картка ПриватБанку 5169 3324 0582 1961, (Станіслав Кушнаров). Для юридичних осіб, які готові перерахувати кошти  можемо надати поточний рахунок ГО.

Звіт щодо надходжень пожертв щоденно оновлюється у верхньому пості на сторінці  ГО "Єдність та допомога" у Фейсбуці.

Всім дякуємо за допомогу!

 

Social Share