Максим Ромащук

Область: 
Волинська

Волинському військовому Максиму Ромащуку, котрий вижив після потрапляння кулі в голову необхідні кошти для збереження зору.  Він народився у місті Володимирі-Волинському. У нього двійко діточок – син 12 років і донечка – 10 з половиною. Під час революції Гідності був на Майдані, а коли почалось російське вторгнення добровольцем пішов у військо, згодом підписав контракт.

«Травму Максим отримав у селі Широкіне біля Станиці Луганської. Куля пробила йому голову, пошкодила щелепу, дуже постраждали очі. З госпіталю в Станиці Луганській Максима доправили в Харків, де йому зробили операцію на голову, а звідти бортом доставили у Львів. Тут йому оперували щелепу, ніс переробляли. Він ще дуже слабенький, тільки з реанімації. Та найбільші проблеми у хлопця із зором», – пише Анна Шевченко.  

Станом на березень 2018 року Максим Ромащук, воїн 14 ОМБр,  знаходиться у нейрохірургії Львівського шпиталю. Після важкого поранення переніс ряд надскладних операцій. Нині очима Макса є його найдорожча у світі матуся Наталя. Віримо, що професіоналізм наших медиків і вселенська материнська любов допоможуть Воїну побачити навколишній світ! Два тижні тому Максим переніс чергову важку операцію. є

 

5168 7573 3522 3451 - ПБ, Наталя Ромащук, мама Максима

Social Share