Андрійчук Віктор , Храпко Сергій та Волошин Олег їздитимуть на електричних колясках

Андрійчук Віктор , Храпко Сергій та Волошин Олег їздитимуть на електричних колясках

Три електричні коляски для Віктора Андрійчука, Храпко Сергія та Волошина Олега привезли в Україну з Німеччини.

Важкі поранення наших бійців заслуговують найбільшої турботи до них. Багато розмов про супер електричні коляски з індивідуальним керуванням з рідними змусила волонтерів закотити рукави та поринути в пошуки. Але коли робиш щось важливе зустрічаєш багато хорошх людей, які допоможуть та знайдуть найнеобхідніше, навіть за кордонами нашої держави.
Зголосились та максимально оперативно знайшли ці чудові коляски Alexander Savkov і Sergiy Davydenko, хлопці ПОДЯКА ВАМ від наших захисників!
Доставку організував Bilik Viktor та передав від себе більше 10 ящиків, напакованих медикаментами (перевязочні матеріали, пластирі, калоприймачі, катетери, шприци і багато іншого та необхідного) іноземного виробництва для відділення гнійної хірургії Київського шпиталю
Окрема подяка Георгій Тука, за сприяння на кордоні та ведення перемовин, адже ми всі усвідомлювали наскільки ці речі необхідні саме зараз нашим бійцям і завдяки йому час доставки був скорочений.

Дякуємо також нашому другу Яцеку за фінансову та моральну підтримку!
Ось Вам і доказ командної роботи, коли ми всі разом, то приємно усвідомлювати, що як багато важливого можна зробити не лише сьогодні, але і завтра, бо саме такі ситуації вселяють впевненість в наших бійців, що вони наші найкращі, найпотрібніші і ми для них і гори перевернемо, щоб тільки вони були здорові, стали на ноги та жили повноцінним життям.

Любимо Вас, наші дорогі та наймужніші захисники, Слава Вам наші Герої та вдячність кожному хто долучився зробити опівночі операцію «ТРИ коляски та багато друзів».