Сергій Храпко

Область: 
Київська

Киянин Сергій Храпко  втратив ліву руку й ліву ногу 16 травня 2015 року, в бою біля Мар’їнки. Він підірвався на міні. А в мирному житті він робив дуже гарні меблі, повідомляє Громадське радіо.

«У мене дружина, двоє дітей, батьки. Мобілізований був 21 січня 15 року. Місяць був в Чернігівській області, в Десні в учебці. Тоді вже нас відправили на Київ, а вже з Києва в Донецьку область. Там вже в село Луганське Артемівського району, де ми і тримали оборону. Заступник командира бойової машини БМП 2, оператор-навідник.

Тримали оборону на постах, що зі своєї сторони робили сепаратисти , там максимальна дальність була метрів 800 між нами, максимальна кілометра півтора не більше. Відносна тиша тривала до початку травня, і вже з травня місяця почалися досить масовані обстріли , під одним з яких перепало мені трошки.

Це було ввечері 16 травня. Під одним із під артобстрілів виносили товариша пораненого з ще одним службовцем. Відтягнули його в сторону, у нього було уламкове поранення ноги, почали перев’язку і в цей момент вибухнула в метрах в десяти може міна, яка поранила мене.

Я був при пам’яті , при цьому я вже бачив, що у мене лівої руки немає, а ліва сторона побита уламками. При пам’яті я був до тих пір, поки не приїхала за нами БМП і не забрала на евакуацію. Довго їхали, тому що обстріл продовжувався, а там було чисте поле, під’їхати вони не могли. Наскільки я пам’ятаю, втратив багато крові. Вже потім евакуювали все ж таки. Трохи вщух обстріл. Привезли в Артемівськ, звідти вже вивезли до Харкова. В Артемівську я вже нічого не пам’ятав. А далі вже на Київ, але це все мені вже розказували, бо я того не пам’ятав. Тільки пам’ятаю, як грузили на БМП і далі нічого фактично», - розповідає Сергій.

Дружина  важкопораненого Сергій  Храпко –  Наталя.

«Я только что разговаривала с врачом, сказали, главное, чтобы он сел на каталку. Внимательный, любящий, мы вообще никогда не ругались. Семьянин, руки золотые, кстати. Его много кто хвалит в плане рук . Спальню сам сделал. И маме помогал с мебелью».

Сергій з Наталією виховують двох діток: хлопчика (незабаром виповниться 7 років) та дівчинку (рік і 2 місяці).

Номер картки Наталі Храпков  Приватбанку 4149 4978 3980 1752

Social Share