Житомирська

Левковський Юрій
Житомирська
 область

Левковський Юрко, 1979 р.н. с. Білокоровичі Олевського р-ну в 2004 році закінчив ЖДУ ім. І. Франка (вчитель біології та хімії), батько двох дівчаток 2010 та 2004 р.н.
Мобілізований 20 березня 2014 року, 26 артилерійська бригада.
Отримав осколочне поранення в живіт та стегно 15 червня 2014 року під Луганськом, с. Весела Гора.

Савицький Олександр
Житомирська
 область

Савицький Олександр Володимирович, 1972 р.н. м. Житомир, одружений, має сина 15 років.
Був мобілізований (третя хвиля мобілізації) і захищав нашу країну у 2014-2015 р.р. у складі 54 ОРБ, рота глибиної розвідки. Пройшов Дебальцево.
Демобілізувався, але згодом підписав контракт і почав служити в 59 бригаді, 9 батальйон.

Михайло Кабанов
Житомирська
 область

Михайло Кабанов, 41 рік,проживає в Житомирській області Коростенського району, село Веселівка, батько трьох неповнолітніх дітей..
На війні водій - механік 72 -ї механізованої бригади. Був поранений 7 лютого 2017 року під час виконання бойового завдання в районі Авдіївки внаслідок розриву танкового снаряду.

Про це повідомляє волонтер Світлана Іщук.

Юрій Кобернюк
Житомирська
 область

Юрій Кобернюк 3 березня 2016 року у зоні проведення АТО отримав важке поранення. Про це в соцмережі інформує волонтерка Світлана Іщук.

"32-річний мобілізований морський піхотинець Юрко Кобернюк із Черняхова Житомирської області. З серпня 2015 року до березня 2016 року прийма участь у бойових діях в Донецькій та Луганській областях.

Бортнійчук Андрій Миколайович
Житомирська
 область

Боротьба за збереження ноги бійця 30-ї бригади триває вже рік і сім місяців.
Зараз Андрій відновлюється після першої операції в рамках проекту "Біотех-реабілітація поранених", інформує у соцмережі волонтека  Світлaна Іщук.

22.03.2016 йому було виконано забір клітинного матеріалу, та демонтаж старого апарату з гомілки, який не допоміг зрощенню кістки, а його тривале ношення привело до запальних процесів у нозі.
Але перший вирішальний крок до одужання бійця зроблено!

Юрій Гарбузюк
Житомирська
 область

У Коростишівському районі на Житомирщині мешкає родина 28-річного Юрія Гарбузюка. Чоловік у складі 30-ї бригади з квітня 2015 року виконував бойові завдання у зоні АТО на Сході країни, мобілізований.

Уже через кілька місяців – 2 серпня 2015 під час мінометного обстрілу населеного пункту в Донецькій області, Юрій отримав осколкове поранення голови, проникаючу травму черепа та головного мозку.

Артемчук Віталій
Житомирська
 область

Артемчук Віталій Вікторович, 1990 року народження, житель смт Попільня у квітні 2015 року разом з побратимами потрапив у засідку поблизу селища Піски під Донецьком. Отримав важкі поранення в око та стегно.

Сторожук Володимир
Житомирська
 область

Володимир Сторожук - старший навідник 93-ї бригади. Родом з Попільнянського району Житомирської області.

13 липня був поранений в Пісках (кульовий перелом бедра, ногу збирали, як конструктор), пройшов довгий шлях, щоб максимально зберегти ногу цілісною та уникнути ампутації - 66 польовий госпіталь Красноармійськ, Дніпропетровськ.

Коли Володю поранили, він зробив все можливе, щоб не втратити ногу, сам затягнув джгут, сам засипав спец. порошком, щоб зупинити кровотечу, каже «був свідомий і розумів, що якщо він мусить боротись до кінця і зціпити зуби».

Ковальчук Юрій
Житомирська
 область

З 22 на 23 липня о 2 годині ночі був ВАЖКО поранений учасник АТО 24-річний Ковальчук Юрій.

Він знаходиться в Дніпропетровській обласній лікарні Ім. Мечникова, в критичному стані, в комі лікарі дають мало шансів. У нього одностороннє проникаюче поранення, черепномозкова травма.

Був мобілізований в серпня 2014 року, 17-й окремий мотопіхотний батальйон.

Юрій родом з с. Андрушки, Житомирської обл., Попільнянського району. Має маленького сина (1 рік та 7 місяців).

Номер картки його дружини: 6762 4683 1575 2406 Ковальчук Марина.

Жовба Олексій
Житомирська
 область

Олексія Жовбу на цій війні поранило двічі. Професійний військовий десантник в АТО з перших днів. Першої контузії і поранення ключиці та стегна зазнав ще торік, коли звільняли Слов'янськ. Друге поранення - перелом ноги та відкрита черепно-мозкова травма - під Дебальцевим, коли повертались із бойового завдання півроку тому.

Сергій Улітєнков
Житомирська
 область

Старшина Сергій Улітєнков – боєць 30 бригади, родом з Рівненщини! Він військовий за покликанням, понад 12 років служив у Новограді-Волинському.

З початком військових дій на Сході Сергій став на захист кордонів рідної країни. Аби боротися за мир і щасливе майбутнє кожного з нас! Проте своїм рідним чоловік не зізнавався  у тому, що воює саме у зоні АТО. Дружина почала здогадуватись про це, коли телефонні дзвінки від Сергія стали не такими частими. Це викликало перші побоювання і певну тривогу..

Сторінки