Сергій Улітєнков

Область: 
Житомирська

42-х річний старшина Сергій Улітєнков – боєць 30 бригади 1 механізованої роти, родом з Рівненщини! Він військовий за покликанням, понад 10 років служив у Новограді-Волинському.

З початком військових дій на Сході Сергій став на захист кордонів рідної країни. Аби боротися за мир і щасливе майбутнє кожного з нас! Проте своїм рідним чоловік не зізнавався  у тому, що воює саме у зоні АТО. Дружина почала здогадуватись про це, коли телефонні дзвінки від Сергія стали не такими частими. Це викликало перші побоювання і певну тривогу...

Сергій Улітєнков – справжній боєць і на передовій і в житті! Він до останнього  змагався за свій шанс вижити – і це йому вдалося! Коли стан чоловіка покращився, його перевезли до столичного шпиталю...

Те, що Сергій частково не може згадати назви місць, де воював, відновити послідовність військових операцій, у яких брав участь (а їх, за словами його військових товаришів, було чимало) – наслідок одного із боїв. Тут Сергій був серйозно поранений у голову, все тіло бійця посічене осколками; він не бачить на одне око, але попри отримані травми, вже знову говорить про повернення на фронт!

 Зараз чоловік перебуває у столичному шпиталі на лікування! Саме тут 22 червня Сергій відсвяткував свій День народження! Дружина Катя дякує Богу за його врятоване життя, в подарунок  коханому вона подарувала вишиванку – як справжньому патріоту своєї країни!

Привітати  старшину Улітєнкова приїжджали до госпіталю і його побратими та друзі! Всіх радий був бачити от тільки імена деяких не одразу згадав! 

Зараз бійцю потрібні кошти на лікування та відновлення! Тож, не будьмо байдужими! Номер рахунку нашого героя у відділенні ПриватБанку:   4149 4377 2129 8964 на ім’я його дружини Улітенкової Катерини Романівни!

Джерело: Ера медіа

 

Оновлена інформація: 
16.11.2015
Пройшов курс реабілітації в Грузії. До речі, саме в Грузії свого часу Улітєнков служив строкову службу, тому під час реабілітації навідувався до міста, де колись дислокувалася його частинаю

Social Share