Юрій Кобернюк

Область: 
Житомирська

Юрій Кобернюк 3 березня 2016 року у зоні проведення АТО отримав важке поранення. Про це в соцмережі інформує волонтерка Світлана Іщук.

"32-річний мобілізований морський піхотинець Юрко Кобернюк із Черняхова Житомирської області. З серпня 2015 року до березня 2016 року прийма участь у бойових діях в Донецькій та Луганській областях.

Отримав важке вогнепальне поранення голови 3 березня 2016 року в районі н.п. Водяне.
Перша лікарська допомога була надана в Маріупольській МКЛ , потім був евакуйований до ОКЛ ім. Мечникова м. Дніпропетровськ, а пізніше був переведений до клініки "Нейрохірургії та неврології" м. Києва", - написала Іщук.

Діагноз: " Вогнепальне осколкове сліпе проникаюче черепно-мозкове поранення з вхідним отвором в правій лобній ділянці.Багатоуламковий вдавлений перелом лобної кістки. Пневмоцефалія, видалення мозкового детриту та кісткових відламків..." тощо.. .

В голові Юрія добре видно два осколки, які чіпати дуже небезпечно. Мабуть, прийдеться з ними і жити..Юрко скаржиться на головні болі та погіршення пам'яті, але сподівається, що все буде добре. Підтримує хлопця його кохана дівчина.

За станом здоров'я Юрка вже звільнили з ЗСУ, хлопець ще не отримав жодної грошової компенсації за поранення, не було ще й засідання МСЕК, щоб визначити групу інвалідності. А тим часом жити за щось потрібно..
В кінці серпня планується у Вінниці операція по встановленню пластини на голові, розміри та вартість якої лікар визначить найближчим часом.

Друзі, якщо Ви бажаєте допомогти Юрію, то ось його банківський рахунок:
Приват банк 5168 7573 0975 6361 (Кобернюк Юрій Васильович)

Social Share