Володимир Вінярський

Область: 
Львівська

Він захищав Україну,а тепер сам потребує допомоги. Володимир Вінярський один з тяжких поранених під час антитерористичної операції. Куля заділа легеню і хребці. 24-річний хлопець не підводиться на ноги і не відчуває нижню частину тіла.
Волонтери хочу відправити бійця Нацгравдії на реабілітацію до Ізраїлю.
Цю зиму він прожив у Києві.  Бої на Грушевського, сутички 18 лютого під Парламентом, відстріл на Майдані - все це він бачив на власні очі, але залишився не ушкодженим. А тоді вирішив не повертатися додому і поставив маму перед фактом,  що записався у Нацгвардію.

Куля снайпера на Сході, скоріше за все з гвинтівки російського виробництва,  прошила його наскрізь. Пошкодила легеню, тому Володя нині такий слабий і майже хрипить, коли говорить, а ще зачепила 9 і 10 хребці. Але це той випадок, коли надія є.
Проте волонтери планують, щоб час реабілітації Володимир Вінярський провів у Ізраїлі у військовому шпиталі. Саме там лікарі спеціалізуються на вогнепальних поранення хребта і саме там мають великий досвід, як поставити на ноги таких бійців. Але сума за лікування 100 тисяч євро.
11 серпня Волонтерська сотня у Facebook повідомила про те, що збір коштів на лікування та реабілітацію Володі Вінярського закрито. Грошей, які зібрали волонтери, вистачає і дла оплати рахунків клініки, і для подальшої реабіліації.

5 вересня: Вова перебуває на реабілітації. Він тяжко працює на фізіотерапії і результат досить позитивний!

 

Оновлена інформація: 
14.05.2015
Володимир проходить реабілітацію в Іспанії, ще минулого літа йому зробили операцію в Ізраілі, але досі не може самостійно встати на ноги, на жаль... Про збір будь-яких коштів наразі мова не йде.

Social Share