Володимир Гера

Область: 
Львівська

Лейтенант 24-ї Залізної бригади ім. князя Данила Галицького Володимир Гера вже чотири з половиною місяці знаходиться у лікарняних закладах.
За його плечима багато обстежень, важких операцій, допомога волонтерів, материнських та батьківських сліз.

Про це повідомляє patrioty.org.ua

31 серпня молодий герой прикривав відхід своїх бойових побратимів з 24-ї бригади та інших частин, які приймали участь в обороні Луганського аеропорту.

Володя знаходився на даху високої будівлі й відстежуючи пересування ворога, корегував вогонь своєї артилерії та залишив позицію лише тоді, коли останній боєць вийшов з оточення. Завдяки тому, що молодий офіцер мужньо і до кінця виконав свій обов’язок було врятовано багато життів. Однак на жаль, його самого при відході було важко поранено в легені, руку та спинний мозок осколками ворожого снаряду. Лейтенанта винесли його друзі закривавленим та покаліченим. На сьогоднішній день Володимир досі не може ходити, але в нього є шанс на одужання. Для цього потрібне лікування за кордоном, а саме у Німеччині. На жаль сім’я офіцера не може собі цього дозволити. Батьки героя з міста Яворова Львівської області не мають таких великих коштів. Але більш за все на світі вони мріють про те, щоб їхній син знову почав ходити. Адже він врятувавши стільки життів заслуговує на допомогу та підтримку небайдужих людей. Тому

Патріоти України звертаються до кожного, хто може надати хоч якусь фінансову допомогу: «Сьогодні кожна гривня для Володимира це шанс почати ходити. Будь ласка: допоможемо Герою всією країною».

Картка «ПриватБанку», 4149 4978 1616 6260, Гера Марія Степанівна (мама).

15 березня 2015 року Президент України Петро Порошенко в Дрездені нагородив Володю Орденом Богдана Хмельницького 3-го ступеню.
 

Оновлена інформація: 
01.06.2015
Хлопець перебуває на лікуванні в Німеччині. "Зараз лікуюся на благодійних засадах в німецькій клініці. Але необхідна буде операція в США. Вартість операції 200 000₴", - розповідає Володимир.

Social Share