Віктор Мельнийчук

Область: 
Житомирська

Більше місяця тому 35-річний житомирянин Віктор Мельнийчук отримав осколкове поранення в голову і вже переніс дві операції.

Нині перебуває у Київському військовому шпиталіі готується до третьої операції. В палаті з ним одночасно перебувають ще кілька поранених бійців, а доглядає за Віктором дружина Тетяна.

Разом з нею до татуся часто навідується 1,5-річна донька і навіть засинає з ним на одному ліжку. Тетяна запевняє, що мала уже звикла до лікарняних стін і навіть не боїться інших. Вдома її чекає 6-річний братик, за яким приглядають сусіди.

Тетяна Мельнийчук розповідає, що з чоловіком попрощалася ще 8 березня і побачила знову аж після 26 червня, коли він отримав поранення.  Спочатку Віктор був у Криму, а згодом відправився у зону АТО на Схід разом зі своєю 1-ю розвідротою 95 бригади.

Про поранення розповів дружині телефоном і ще кілька разів особисто, але зараз мовчить і намагається трохи забути.

Стан Віктора не стабільний і можливо доведеться продовжувати лікування за кордном, тож рідні вже зараз збирають кошти, які при необхідності витратять на реабілітацію.

Поруч з цим, Тетяна дякує усім небайдужим та волонтерам, які допомагають родині з вирішенням різних побутових проблем.

Картка ПриватБанку 5168 7572 5303 1670 на ім’я Мельнийчука Віктора Володимировича.

Картка Приватбанку - 4731 2171 0418 6695 (Тетяна Мельнийчук).

Оновлена інформація: 
31.08.2015
Увесь цей рік чоловік лікувався в Києві, його стан суттєво не покращився. Наразі він проходить курс реабілітації в Науково-практичному центрі "Нодус" (Бровари). Свої послуги там оцінили щонайменше у 72 тисячі. Таких грошей у родини бійця немає, адже єдиний дохід - це пенсія Віктора по інвалідності (йому дали ІІ групу). У подружжя також є маленька донечка, яка разом з мамою постійно доглядала за татом у період лікування, а ще 7-річний син. Раніше чоловік втрачав свідомість, його непокоїли часті головні болі. Та за останні 2 місяці реабілітації у "Нодусі" цього вдалося позбутися і тамтешні фахівці гарантують суттєве покращення, але на це все потрібні гроші. Крім цього, Віктору регулярно потрібно вживати дорогі ліки і не виключено, що ці препарати доведеться купувтаи тривалий час і по завершенню курсу реабілітації.

Social Share