Віктор Легкодух

Область: 
Львівська

22-річний командир першого взводу першої роти 25-ї десантної бригади Віктор Легкодух із важкими травмами зараз знаходиться у львівському військовому госпіталі. У хлопця й досі у хребті осколок від міни, пошкоджений спинний мозок. Родина збирає гроші на складну операцію, яку мають робити в Ізраїлі.

Віктор навчався в Академії сухопутних військ у Львові, на факультеті аеромобільних військ та військової розвідки. В зоні проведення АТО перебував з початку загострення конфлікту – з першого березня. Завданням бригади було звільнення населених пунктів від бойовиків. 16 серпня хлопець разом з побратимами потрапив під мінометний обстріл біля села Жданівка, поблизу Донецька. В результаті обстрілу Віктор отримав важкі поранення.

За висновками лікарів у нього мінно-вибухова травма, вогнепально-осколкове проникаюче сліпе поранення лівого плеча та лівої половини грудної клітини, пошкодження лівої легені, грудного відділу хребта та спинного мозку. У хлопця численні переломи лівої лопатки, третього і четвертого ребер зліва по лінії лопатки. Крім того, в хребті Віктора залишився осколок. 

Через травму хребта Віктор не може піднятися. Лікарі кажуть, що він зможе знову ходити. Для цього потрібне складне хірургічне втручання, яке можуть зробити ізраїльські лікарі. Але родина не має таких коштів - тільки транспортування бійця літаком коштуватиме близько 200 тисяч гривень. Сім'я дуже хоче поставити хлопця на ноги.

Картка «ПриватБанку», 4149 4377 4422 2520 Легкодух Виктор

Оновлена інформація: 
21.09.2015
Потрібно близько 200 тис грн на реабілітацію в Модричах.

Social Share