Василь Пелиш

Область: 
Львівська

19-тирічний «айдарівець» Василь Пелиш втратив руку за патріотичне татуювання у вигляді українського герба та напису «Слава Україні».

Більше місяця він перебував у полоні терористів.

Василь з червня 2014 року служив в батальоні «Айдар». 26 серпня, коли юнак з товаришами перевозив тяжко пораненого побратима з Новосвітлівкі до Хрящуватого, машина потрапила під обстріл. Терористи тримали Василя в Луганському госпіталі, де весь час намагалися психічно та морально вплинути, весь час погрожували, та бійця це не лякало.

Він розповів, що до нього терористи приставили охорону, бо інші бойовики намагалися його вбити і неодноразово приходили до палати, щоб прострелити ноги. Однак їм було наказано не чіпати  «айдарівця», щоб потім його обміняти.

27 вересня юнака вдалося визволити з полону.

Василь родом зі Старого Самбору Львівської області. Наразі знаходиться на лікуванні в Львівському госпіталі, на нього чекає тривала реабілітація та протезування.

Так, намагаючись врятувати життя і підтримати один одного, такі бійці, як Василь, зараз  потребують нашої підтримки і допомоги!

Картка ПриватБанку, 5168 7572 8163 4966.

Джерело "24"

 

Оновлена інформація: 
17.08.2015
Наразі Василь має роботу, — працює військовим обліковцем у міській раді Старого Самбора на Львівщині, здобуває освіту заочно та продовжує допомагати українським військовим. А ще він допомагає курсантам у тренуваннях з надавання медичної допомоги у найбільш наближених до реальних бойових умовах. Про це повідомля телеканал "24" Василь Пелиш — компанійський і щирий. Його дуже дратує відчуття жалю чи надмірна опіка. У нього є мета, сила духу та бажання робити свою справу.

Social Share