Василь Гуменюк

Область: 
Вінницька

Дивом вижив у смертельній ДТП, де загинули 12 нацгвардійців. Після травми ока на Майдані, Василю Гуменюку неймовірно щастило в боях у зоні АТО. Він був одним із трьох уцілілих у дебальцівській засідці. Покаліченим став у дорозі на військову службу після ротації. Про це йдеться у сюжеті ТСН.
Нині після трьох місяців лікування, його одужання - непевне. Складна травма черепа не дає медикам провести реабілітацію переламаних ніг, родина бійця з-під Вінниці шукає допомогу.
Переломи обох гомілок, щелепи, ребер і найскладніший перелом черепа. Від цифр необхідних на його лікування ніяковіли найдосвідченіші волонтери.
"150 тис обійшлося ноги полікувати, а ще голова", - розповідає боєць.
Натепер операції з лікування ніг оплачені й уже позаду. Найскладнішою і поки що невирішеною виявилася травма голови. У бійця з'явилися напади епілепсії, судоми, заїкання.
Медики досі розгублені, як провести реабілітацію ніг, які гояться й одночасно лікувати травму голови. Родина шукає фахівців чи лікування за кордоном, бо самотужки визнають - безпорадні. У батька Василя онкологія, мати пенсіонерка.
Через місяць Василь Гуменюк святкуватиме свої 33 роки. Наразі його лікування зайшло у своєрідну безвихідь. І до дня народження найкращим подарунком Василю міг би стати той унікальний рецепт,який допоможе стати йому на ноги.
Реквізити для допомоги: ПриватБанк 5168 7572 8665 7913 Гуменюк Валентина Миколаївна

 

Оновлена інформація: 
09.09.2015
Василь лікується у столичному шпиталі прикордонників. Внаслідок отриманих травм з'явилися напади епілепсії, судоми, заїкання. Вже пережив 10 операцій, тепер може пересуватись на ходунках. Але через те, що його весь час трусить, він падає. А нещодавно у чоловіка виявили ще й гепатит. Про це повідомляє 33-й канал. Родина Василя Гуменюка вже витратила на лікування більш ніж 200 тисяч гривень, частину з яких зібрали волонтери. Але лікування продовжується, й потрібні кошти. Мама пенсіонерка, батько — онкохворий. Вже сім років він живе із видаленим шлунком. Сестра Василя змушена була покинути роботу, щоб разом з мамою чергувати у палаті. Сам він поки що не може про себе подбати. Рідні бійця вірять, що скоро він неодмінно стане на ноги.

Social Share