Валентин Ковальський

Область: 
Житомирська

5 ТРАВНЯ 2017 РОКУ ВАЛЕНТИН РАПТОВО ПОМЕР.

Потребує допомоги снайпер 95-ої аеромобільної бригади Ковальський Валентин Геннадійович 1991 р.н. Про це пишуть в соцмережі.
Валентин був поранений у м. Торез Донецької області 27 липня 2014 р. в черевну порожнину та тазостегновий суглоб.
Потрібні гроші на операцію по відновлення дієздатності кишечника та штучний тазостегновий суглоб
Картка матері пораненого: Приватбанк 4731 2171 0263 0074 – Дідора Лілія Іванівна
Телефон мами Валентина, Лілії Дідори – 097 5397999
Оновленя (12.05.2015р.)
9 травня Валентину виповнилось 24 роки. За кілька днів до цього він переніс вже восьму операцію, йдеться в сюжеті телеканалу "24".
Лікарі кажуть, що операцію він пройшла добре. Стан солдата хоч і тяжкий, проте стабільний. Хлопець почуває себе погано, йому навіть говорити тяжко.
Робити операцію було дуже складно, за життя боролися понад 7 годин.
Через півроку хлопцю треба зробити ще одну – останню дев'яту операцію, яка має повністю відновити кишечник. Зробити це можуть тільки в Ізраїлі. українські медики таких операцій не роблять.
Ізраїль вже погодився прийняти нашого військового на операцію та реабілітацію. Але коштує вона 95 тисяч доларів. Щоб зібрати гроші сім'ї має всього півроку. Утім така сума не підйомна для родини, де батько-інвалід. А у самого Валентина ще є однорічна донечка. Батьки сподіваються на допомогу небайдужих українців.

Оновлена інформація: 
18.02.2018
Після лікування в ізраїльській клініці Валентин повернувся в Україну. Операція пройшла успішно. Втім на початку травня 2017 року Валентин раптово помер. Житомирянину Валентину Ковальському 9 травня мало виповнитися 26 років, але 7 травня на майдані Корольова з ним прощалися рідні, друзі, бойові побратими та волонтери, представники влади міста. Ковальський – десантник 95 бригади, важке поранення отримав наприкінці липня 2014 року в зоні проведення АТО на Сході України. Життя молодого снайпера рятували лікарі у Харківському госпіталі, потім він продовжив лікування у Києві та Львові. Десантник переніс 8 операцій в Україні. Замість запланованої однієї операції, в Ізраїлі Валентину зробили три, а після двох місяців лікування він повернувся в Житомир – у вересні 2015 року. Поховали 25-річного десантника Валентина Ковальського на Смолянському кладовищі у Житомирі.

Social Share