Сергій Загасайло

Область: 
Львівська

Третий месяц в киевском госпитале лежит сержант 80-й отдельной аэромобильной бригады ВДВ ВСУ Сергей Загасайло.

Пережил глубокую кому третьей степени, а теперь отчаянно сражается за жизнь, не забывая подбадривающе улыбаться маме, которая постоянно находится рядом с сыном (при возможности в реанимации или в коридоре у двери).

Об этом в Facebook пишет волонтер Ирина Барткова.
А пока Сергей борется:
- с минно-взрывным ранением черепа и головного мозга
- тяжелой контузией глаза
- огнестрельным сквозным ранением плеча с многочисленным осколочным переломом плечевой кости
- множественными осколочными ранениями мягких тканей голени...

Сергей получил уже две награды, но очень важной наградой для него будет наше внимание, добросердечность, отзывчивость.
В понедельник (18 августа) его перевели из реанимации в общую палату. Сереже еще предстоит операция по вживлению пластины в череп. Это будет чуть позже, пока нельзя, организм крайне истощен и должен окрепнуть.

А вот ногами нужно заниматься срочно, на передней поверхности голеней нет мышц и, что очень осложняет ситуацию, сухожилий. для этого какие-то конструкции будут вкручиваться, вживляться, приживаться - впереди сложные ортопедические манипуляции, нужно найти хорошего специалиста. А сейчас ступни Сережи лежат плашмя, без сухожилий управлять движением ног невозможно. Мама ласково говорит, что ноги у Сережи пока как у балеринки.

Рука... правая рука вся в железяках, заживают такие переломы очень долго и возможно еще придется делать операцию в локтевом суставе. В общем, пройден только первый этап, слава Богу за это - Сережа жив! А дальше целая история выздоровления, в успешности которой я не сомневаюсь!


Это страничка в ФБ мамы Сергея, Аллы Игоревны https://www.facebook.com/alla.mohort?ref=ts&fref=ts
Там можно увидеть медицинские документы.
Реквизиты для помощи: картка Приватбанку : 5168 7572 7215 8678 (одержуавч:сестра Загасайло Олена Володимирівна) .

Банківські реквізити: ПриватБанк Р/р: 29244825509100. МФО: 305299. ЄДРПОУ: 14360570.

КОНТАКТИ: мама Алла Ігорівна Загасайло тел. 068 168 39 20 e-mail skaska15@gmail.com
Оновлення (27.05.2015)

За цей рік Сергій переніс ряд важких операцій. Останнім часом було проведено декілька операцій по видаленню осколків з голови та хребта, закриття дефекту черепа в лобовій частині. Сергій добре рухає руками та виконує вправи, кидає та ловить м'яч, малює, пише, грає на гітарі, читає, почались рухи в ногах... На даний час Сергій потребує інтенсивної нейрореабілітації.

"Ми з сином збираємось їхати до Польщі на нейрораебілітацію та для проведення реконструктивних операцій на ногах. Запропонований курс лікування для Сергія в польській клініці коштує приблизно 47 тисяч євро", - каже мати хлопця.

Оновлена інформація: 
04.01.2016
Сергій ще не може самостійно сідати та ставати на ноги, але вже зараз помітні хороші результати - майже через рік після поранення у Сергія з’явилися рухи в ногах! Прогнози лікарів позитивні - моторика відновиться і Сергій з часом почне ходити! У зв’язку з частковою втратою функцій нижніх кінцівок, Сергій поки що потребує постійного стороннього догляду та обов’язкової допомоги інших осіб у виконанні основних життєвих функцій. За рекомендаціями лікарів, для повноцінного прогресу, Сергій повинен періодично проходити лікування і продовжувати довготривалу та інтенсивну нейрореабілітацію в кваліфікаційних профільних медично-реалібітаційних закладах. Обстеження, лікування, медикаменти, вітаміни, ортези та інші необхідні для повноцінного життя речі потрібні постійно. На все це йде багато коштів, яких родині не вистачає . Позитивна динаміка в реабілітації дасть змогу провести ще кілька реконструктивних пластичних операцій на ногах . Попереду довгі роки відновлення і повернення до повноцінного життя та він невиправний оптиміст, ніколи не говорить, що все буде добре, Сергій впевнений: Все буде КРАЩЕ, добре вже є – я живий, далі буде тільки краще!

Social Share