Руслан Філіпсонов

Область: 
Львівська

Руслан Філіпсонов з Яворівщини. Йому 24 роки. 28 серпня випускник Львівського політеху вчинив подвиг.
До його мами приходив майор та розповідав, як Руслан рятував поранених хлопців, коли під Луганськом, в Георгіївці, був прорив танків; як вони поливали вогнем, як Руслан тягнув хлопців, як його, пораненого в живіт, витягували із поля бою. Він врятував шістьох хлопців, а потім сам потрапив під обстріл, пише Ірина Солошенко в соціальній мережі.
В Руслана множинні вогнепальні поранення черевної порожнини, перитоніт, зараз він знаходиться в реанімації. Лікарні намагаються врятувати його життя.
Його мама, Катя, дуже пишається сином. Її дочка в 20 років лишилась вдовою, і вся родина виховує двох її дітей, у хлопчика – аутизм. Вони прості люди, які живуть у селі на Львівщині.
Давайте допоможемо їм поставити на ноги Руслана.
Карта ПриватБанк на ім’я Філіпсонової Катерини - 5168 7420 1977 0258
Станом на 4 лютого 2015 року  Руслан перебуває у Львівському шпиталі.
До нього з Києва дівчина приїжджає.  Рідні з ним позмінно, тому  що Руслан ще не встає самостійно, як і раніше потребує додаткового догляду.
Один-два рази на день лікар-реабілітолог допомагає йому вставати в спеціальних ортопедичних чобітках. Після загоєння швів на очеревині, Руслана очікує ще кілька операцій і тривалий період реабілітації.
Після операції в жовтні в Австрії, більша частина коштів пішла в клініку з біржового курсу на торгах - клініка виставила додатковий рахунок у цьому році.
Оновленя (07.05.2015): 17 квітня 2015 р. Руслана знову прооперували в Австрії,  інформує Татьяна Соловей. Операція була дуже складна "дві в одній". Оперували відразу два професори (і сечовий міхур, і кишечник).
Операція пройшла успішно. Всі функції відновлені. Руслан повертається до нормального і повноцінного життя.
Руслан був у госпіталі в Австрії 15 днів і після виписки повернувся до Львівського військового шпиталю.
Руслан проходить далі реабілітацію в госпіталі. Залишається ще проблема з ногами, особливо правої, але це вже наступне питання і з відсутністю м'язів на животі. Але це теж можна все надалі відновлювати.
Руслана підтримує його дівчина Вікторія. Для нього це величезний стимул швидше повернутися до нормального життя! Любов теж творить чудеса.
Все буде добре.

Оновлення 24.11.2015 Руслан прибув у Львіський шпиталь після операції, яку зробив йому у клініці м. Лінц (Австрія) відомий спеціаліст-хірург Fußchirurg. Руслан бореться за своє здоров'я, переживши стільки важких операцій, він не втрачає оптимізму і наснаги.

Оновлена інформація: 
11.06.2016
Руслану в Австрії мають зробити 55-ту операцію

Social Share