Роман Кубишкін

Область: 
Сумська

Роман Кубишкін – доброволець "Правого сектора". У Пісках був артилеристом. 22 січня, у свій законний вихідний, Роман напросився на позиції. Під час обстрілу у бліндаж потрапили два снаряди. П'ятеро бійців отримали поранення. Двоє – загинули на місці. Романа вважали "двохсотим", бо замість голови у чоловіка було суцільне місиво. Командир у лікарні - упізнав його лише по особистих речах. Про це йдеться в сюжеті "2+2".

"З'ясувалося, що він все ж "трьохсотий", дуже важкий, наскільки важкий – я навіть не уявляв, я навпаки подумав: "трьохсотий" і слава Богу! А потім виявилась ось така ситуація", - розповідає побратим Роман Чередниченко.

У Романа Кубишкіна немає частини мозку. На свій страх і ризик за його повернення до життя узялися фахівці однієї з приватних медичних клінік. За місяць процедур у раніше абсолютно безконтактного пацієнта, кажуть, спостерігається помітний прогрес.

Півгодини у вертикальному положенні - для Романа Кубишкіна, якому за кілька днів виповниться 41 рік, - велика перемога. Але і вона, колись дужому чоловікові, дається нелегко. Від перевтоми  засинає.

Медики не приховують: випадок Романа залишається вкрай складним. Ліві рука та нога воїна, відверто кажуть лікарі, через відсутність частини мозку, працювати не будуть вже ніколи! Щодо решти організму - жодних прогнозів. Так само і щодо часу та кількості коштів, необхідних на вартісне технологічне лікування.

Але без боротьби шансу на порятунок, визнають лікарі, не буде ніколи!

Реквізити допомоги для Романа Кубишкіна:ТОВ "Науково-практичний центр нейро реабілітації" Нодус ", ЄДРПОУ 36107332, валюта UAH, рахунок 26005354253303 ПАТ" Укрсиббанк ", МФО 351005. Призначення платежу: благодійна допомога пацієнту Кубишкіну Роману

Тел. побратима Романа Кубишкіна  +38(098) 312 - 26 - 86  (Роман Чередниченк)

Оновлена інформація: 
22.02.2016
Роман продовжує лікуватися в "Нодусі", його стан покращується, попереду ще операція на трахеї.

Social Share