Петро Бавтро

Область: 
Львівська

Молодий хлопчина, «Герой України» з великої букви і у повному розумінні цього слова, який не пожаліє своє життя за незалежну Україну - Бавтро Петро Ігорович, 23 роки, сержант 80-ї аеромобільної бригади – Львів, отримав важке поранення під час виконання бойових завдань в зоні АТО у Луганській області.

На даний момент йому зробили операцію на легені, витягнувши 2 осколки.

Залишився ще один осколок у першому позвонку, через це, наразі, він не відчуває ніг. У нього поранення живота, задіті внутрішні органи, зломані два ребра.

З десятьох бійців на полі бою він один залишився в живих. 19-08-2014 його відправляють на лікуання з Харкова в Київ.

Всіх небайдужих просимо про фінансову підтримку на лікування та реабілітацію Петра. Допоможіть Герою України встати на ноги!!!

Ігор Бавтро, батько: (067) 589 48 88.
Інна, друг сім'ї: (097) 638 74 09.

ОНОВЛЕННЯ на 5 вересня: Петру зробили останню операцію - лікарі витягнули останній осколок, який застряг на відстані 2 мм від серця. Операція пройшла успішно. Що стосується хребта - ногами ще не володіє, необхідна тривале лікування та реабілітація, можливо і за кордоном. Волонтери та рідні шукають шляхи лікування в Польщі або в Німеччині.

ОНОВЛЕННЯ на 10 вересня: Картку для перерахунку коштів змінено на 5168 7572 6991 4745 (Бавтро Світлана Володимирівна)

Оновлена інформація: 
03.06.2015
Петро пересувається за допомогою милиць. Хлопець вже самостійно їздить на автомобілі. За останні 10 місяців побував на реабілітації у багатьох санаторіях України та три тижні у Польщі. За словами матері, Петру наразі треба фахова реабілітація, бо усі попередні спроби не давали бажаного результату: стан хлопця спочатку ніби покращується, а потім знову загострюється. Лише 2 червня 2015 року Петро отримав посвідчення учасника бойових дій.

Social Share