Олександр Синюк

Область: 
Волинська

28-річний боєць 128-ої гірсько-піхотної бригади Олександр Синюк потребує допомоги. Про це інформує в мережі Юлія Чорна. 

Олександр отримав важкі поранення під час бойових дій в селі Нікішино в листопаді минулого року. Осколками міни йому перебило кістки та судини лівої гомілки, після чого наступила критична ішемія ноги нижче місця поранення. Зусиллями лікарів Сашкові врятували життя та ногу від ампутації, але у важкому стані, з ускладненнями, він провів 3 місяці в лікарні.
Наразі боєць терміново потребує реабілітації задля відновлення функцій лівої ноги. Зголосилася допомогти клініка в Кракові. Однак лікування коштує понад 20 тисяч євро, яких родина з волинського села не має.

Рахунок ПриватБанку: 6762 4683 1040 0266 Синюк Галина Миколаївна (мати Олександра).
 

Оновлена інформація: 
07.05.2015
Сашко перебуває у відпустці (45 днів вдома), тому що готуються документи для отримання статуса учасника бойових дій та зв'язку поранення із бойовими діями - для проходження комісії та демобілізації. Але з документами є проблеми, тому що ніхто цим не займався всі ці місяці. А поїхати в Ужгород (частина 15 бат. 128 бригади) він та й ніхто з рідних не може. Гроші на Польшу чи інше закордонне лікування зібрати не вдалось (зібрали лише 14 тисяч гривень). Наразі волонтерка з Київа домовилась про консультацію Саші в Інституті нейрохірургії ім. Ромоданова (Київ), для вирішення питання чи можливо зшити нерви. Рана на нозі досі не загоїлась, зараз він сам вдома її обробляє та перев'язує. Функіції ноги не відновились, немає чутливості та рухів в гомілкостоповому суглобі та ступні. Нога "висить". Якщо його зголосяться лікувати в нейрохірургії, то родині будуть потрібні кошти. Також Сашку потрібен психолог, тому що періодично в нього важкі депресивні стани.

Social Share