Олександр Сеньовський

Область: 
Тернопільська

32-річний тернополянин Олександр Сеньовський був у зоні АТО п'ять місяців без ротації. Поранення отримав 5 лютого під Дебальцевим. Вибухом чоловіку відірвало ногу, поранило руку та обличчя. Лікарі кажуть, що чоловік вижив чудом.

У лікарні в Артемівську бійцю ампутували ногу і перевели у реанімацію в Дніпропетровськ, де чоловіка прооперували.
"Гранату розірвало прямо біля нього і те, що він вижив - це чудо. Ногу відірвало відразу, а рука і обличчя в жахливому стані. Добре, що він був у шоломі. Спочатку його сестра обдзвонювала всі лікарні у Дніпропетровську і його ніде не було. Потім сказали, що він у реанімації. Коли Сашу привезли туди, він стікав кров'ю, рука була вся синя. Лікарі спочатку взагалі не давали ніякої надії і казали, що не виживе. Але все-таки прооперували. Тепер він точно житиме", - каже дружина Олександра Надія Сеньовська.

Стан Олександра стабілізувався, йому врятували руку. Поруч з ним дружина і мама. А вдома на тата чекає 7-річна донечка.
"Волонтери допомогли з оплатою реанімації. Проте сказали, що нам на подальше лікування потрібно багато грошей. Ми зараз не в тій ситуації, щоб відмовлятись від допомоги. Я розумію, що лікування буде дорогим і невідомо, скільки потрібно буде ліків, операцій і скільки це все коштуватиме", - каже жінка.

Реквізити для допомоги:
Картка ПриватБанку № 4405 8823 1426 8107 Надія Сеньовська.
Контактний телефон Надії - 097-807-60-44.
te.20minut.ua

Оновлена інформація: 
01.07.2015
Олександру безкоштовно встановили протез на Київському протезному заводі. Наразі йому потрібно розробляти руку, яка не згинається. 6 липня Сеньовський, в рамках державної програми між двома країнами, відлетить на реабілітацію до Словенії. Оплачує реабілітацію приймаюча сторона. Оформляти документи Олександру допомагали волонтери ініціативи "Герої АТО".

Social Share