Олександр Петраківський

Область: 
Хмельницька

Терміново потрібні кошти на оплату лікування Олександра за кордоном! Є згода клінік - потрібні лише кошти. Сім'я Олександра не може сама зібрати необхідну суму, тому всі сподівання на людей!

Петраківсьсий Олександр Петрович. Йому тільки 26. Він капітан, командир роти. У нього молода дружина і маленька донька. Олександр з родини військового. 
Як і його батько Петро Станіславович, Олександр - душа команди. Завжди веселий і розважливий. Та согодні йому треба допомогти.
Діагноз: Сліпе вогнепальне осколкове поранення в лівій лобній ділянці. Вогнепальне поранення перелом лобної. Олександр в комі. Лікарі боряться за його життя. 
Сашко Герой - як справжній командир прикривав відступ своїх солдат, під час якого й отримав це злощасне поранення.

Він віддав свого шолома пораненому бійцеві, а вже за мить йому самому в голову влучили осколки від набою. Але навіть тоді Олександр, стікаючи кров'ю, й далі тягнув у прихисток свого сержанта. Він урятував бійця, але сам тепер у комі.

"У нас всі в родині військові, я війську віддав 41 рік життя, дружина підполковник, старша донька та син у званні капітана,
молодша тільки в шостому класі, але теж мріє бути офіцером. І невістка військова. Я обіцяю, як тільки поставлю сина на ноги - разом з ним піду на передову, аби покарати тих, хто вбиває та калічить наших молодих хлопців", - пообіцяв полковник - батько пораненого.

Реквізити, на які можна перераховувати кошти на лікування Олександра Петраківського:
ПриватБанк:

-Рахунок у гривнях 5363 5426 0083 7992 (Тетяна Никифорівна Петраківська)
-Рахунок у євро 5168 7572 4207 7669
-Рахунок у доларах США 5168 7572 4163 5707
067-34-82-170 (Петраківський Петро, батько).

Оновлена інформація: 
03.09.2015
Наразі Олександр перебуває в Польщі в реабілітаційному центрі, покращень немає. Його стан стабільно важкий. Рідні хочуть, аби чоловік пройшов курс реабілітації в Америці, однак на це потрібні кошти. Президент нагородив Петраківського званням Герой України.

Social Share