Олександр Федосьєв

Область: 
Одеська

23-річний Олександр Федосьєв проживає з батьками в Одеській області. Як і багато ровесники закінчив школу, технікум. У 2012 році за контрактом пішов служити в армію. Потрапив в 28 окрему механізовану бригаду, яка дислокується під Одесою.

Після оголошення АТО потрапив в зону бойових дій. Не раз дивився смерті в очі. На його руках помер командир, прикривши собою Саню.Це був перший раз. Вдруге снаряд потрапив в його машину, отримав контузію, потім госпіталь і, не долікувавшись, повернувся в частину.

Був вдома в короткій відпустці. Батьки довго не знали через які випробування доводиться проходити їх синові. Єдине на що звернули увагу, що син, який був завжди веселим та сміливим, став мовчазним і замкнутим.

А остання СМС «МАМА, ТАТО Я ВАС ЛЮБЛЮ ...» змусила затурбуватися...

При проведенні спецоперації отримав важке поранення, підірвавшись на міні. Його підрозділ відбив атаку терористів під Мар'їнкою. Але Саша постраждав ... Третій раз виявився найскладнішим. Праву ногу лікарям довелося ампутувати, ліву врятували, важке поранення в груди. Про це пишуть волонтери у соцмережі.

Зі спогадів мами Людмили Миколаївни: «Ми зідзвонювалися з Сашою кожен день. Коли він два дні не виходив на зв'язок, я захвилювалася. А коли, нарешті, подзвонив, я зрозуміла, що він намагається говорити бадьорим голосом, але з ним щось не так. І почула стогін поруч. Тільки через кілька днів він зізнався, що лежить у госпіталі і, що він без ноги. Тут же я вирушила до нього ... ».

Лікарі зробили і продовжують робити все можливе, щоб Саша швидше встав на ноги. Кілька операцій вже позаду. З лівої ноги вже зняли гіпс, кожен день, долаючи біль, Саша займається її розробкою. Саме на цю ногу йтиме все навантаження. Поряд з ним постійно знаходиться сестра Аня. Попереду лікування, протезування і довга реабілітація. Сашкові просто необхідна наша допомога і підтримка. Адже у нього все життя попереду. Він дуже сильний і мужній, потрібно просто трохи допомогти.

Карта ПРИВАТБАНКУ 5168 7572 4949 1764 Федосьева Ганна Іванівна (сестра)

Конт. телефон Ані - 068 98 59 271

Оновлена інформація: 
03.11.2015
Олександру встановили протез.

Social Share