Олег Кундис

Область: 
Львівська

КУНДИС Олег Романович – справжній патріот зі Львова, захисник України та кожного з нас.

Його історія почалась з Євромайдану, він закрив свій невеличкий бізнес, вступив до лав Правого Сектору та активно брав участь у подіях на Майдані. Обороняв Майдан та підпалював славнозвісний БТР, який прямував з Інститутської на учасників Євромайдану. Далі він як справжній патріот поїхав на Донбас у складі Добровольчого Українського корпусу «Правого Сектору».

Побратими звуть його Друг Галичанин. Ризикуючи своїм життям, він відгукнувся на прохання Нацгвардії забрати поранених і вже вбитих бійців з-під обстрілу. Разом зі своїми хлопцями рушили на підмогу військовим до села Степанівка, біля Савур Могили, де потрапили в засідку.

Витягували усіх поранених, але під час мінометного обстрілу Галичанину розірвало дві ноги. Йому пощастило залишитися живим. Обидві ноги сильно травмовані, але в Інституті Травматології та Ортопедії дають надію, що ноги можливо врятувати. Потрібні операції та тривале лікування.

Картка «ПриватБанку», 4149 6258 0026 4630, Кундис Олег Романович.
Контакти: +38 096 250 27 84, Наталя Йосифівна, мама Олега.

Оновлена інформація: 
06.08.2015
Олег готується до чергової операції на нозі. "Вже 8 чи 9 операція, я вже з рахунку збилася", - каже Наталія Йосипівна - мати бійця. Оперуватимуть Олега, які раніше у Києві. Чоловік має оптимістичний настрій, ходить на одну ногу за допомогою милиць.

Social Share