Леонід Хмельков

Область: 
Київська

Хмельков Леонід родом з Київської обл. м. Переяслав-Хмельницький.

Служить в  1-ому батальоні в/ч В1740 (95-та Житомирська аеромобільна бригада). Осколкове поранення лівого тазостегнового суглобу. Згнила і повністю видалена сідниця.

Поранення отримав в Донецькому аеропорту. Леонід сирота, має бабусю.

Станом на 24 лютого Льоні все ще погано, дуже сильні болі. Добра новина, це те, що спала температура. Він у реанімації.

В березні вилетів до Німеччини.

5 травня волонтерка Olga Gaidaichuk повідомила, що лікування Леоніда в Німеччині затягнеться до вересня. Повна сума оплати лікування становить 30 тисяч євро. Це з врахуванням двох ендопротезувань. Волонтерка Ольга Гайдайчук нещодавно дзвонила Леоніду – він поділився власними здобутками: стояв на ходунках цілих 12 хвилин. Це справжня перемога, адже він отримав тяжке осколкове поранення лівого тазостегнового суглоба.

Через запеклі бої в Донецькому аеропорту медичну допомогу надали не одразу. Спочатку Леонід намагався доповзти до побратимів, потім його перенесли до БТР, але вивезти не могли, бо тривав бій. Він утратив багато крові, почалося нагноєння, некроз. Лікарям довелося видалити 15 сантиметрів тазостегнового суглоба, 14 сантиметрів гомілкової кістки та сідницю. Та німецькі лікарі врятували кінцівку.

12 травня в Німеччині Леоніда прооперували. Операція тривала 4 години і пройшла успішно. Поставили тимчасовий протез! Прогнози позитивні. Ногу врятували


Збір коштів припинено


Оновлена інформація: 
18.08.2015
Леонід повернувся в Україну після лікування в Німеччині. Німецькі лікарі наростили 15 сантиметрів кістки та зберегли ногу пораненого.

Social Share