Донос Володимир

Область: 
Полтавська

Володимиру Доносу 42 роки.

У мирний час він викладав фізкультуру в школі. Був мобілізований солдатом-санітаром у 42-й батальйон.

28 серпня його колона їхала виручати оточених під Іловайськом бійців української армії, але самі потрапили під обстріл. Санітар з Полтавської обл. отримав наскрізне поранення ноги. Пам'ятає, що хтось відтягнув його з лінії вогню до лісу, де чоловік пролежав 4 доби.

Володимир згадує, як прокинувся серед пошматованих людських тіл і перше, що побачив, – очі мертвого товариша-бійця. Протягом чотирьох днів Володимир намагався вижити: з пораненою ногою він їв майже все, що було на землі.

Чоловіка врятували місцеві небайдужі донеччани, які й повезли його у Старобешеве. Звідти бойовики так званої «ДНР» забрали Володимира в Донецьк, де в одній із лікарень міста медики ампутували бійцеві ногу вище коліна.

Після 16 днів перебування під наглядом озброєних бойовиків у рамках обміну полоненими Володимира відпустили. Зараз боєць у Київському військовому госпіталі. Володимир Донос потребує дорогого протезування, тривалого лікування та реабілітації.

Давайте допоможемо йому швидше повернутися до повноцінного життя!

Картка «ПриватБанку», 4405 8823 0945 7269, Донос Володимир Михайлович.

Оновлена інформація: 
27.08.2015
На початку року Володимиру в Україні встановили протез англійського виробництва. Пройшов 20-дений реабілітаційний курс (школа хотьби) в Австрії. Чоловіку потрібен автомобіль, оскільки він планує повернутися на роботу, але відстань до школи на протезі йому буде дуже важко долати щодня. Зауважимо, що машина потрібна йому не, як предмет розкоші, а лише, як засіб пересування та можливість адаптуватися до нормального життя, повернутися на попереднє місце роботи. Дружина Володимира була змушена покинути роботу. Тому нині на життя заробляє виробами ручної роботи (в'яже та вишиває на замовлення).

Social Share