Андрій Смердов

Область: 
Рівненська

Андрій – доброволець 2-го батальйону територіальної оборони Рівненської області «Горинь» Збройних сил України. У зоні АТО чергував на блок-постах, супроводжував та охороняв системи залпового вогню, ракетні комплекси «Точка У».

У серпні 2014 року, під час обстрілу в с. Гранітне, боєць стрибнув у бліндаж та, через повне екіпірування (більше 12 кг), отримав травму кульшового суглобу – далося в знаки вроджене захворювання кульшових суглобів (деформуючий остеоартроз). Андрій відчував сильний біль, проте не надавав цьому значення та продовжував активну участь у військових операціях. Допомогу бійцю надали через надали приблизно через тиждень – у Рівненському шпиталі. Після кількох уколів бійцю стало ненадовго краще, а потім знову почалися сильні болі.

Лікарі шпиталю, де деякий час лікувався Андрій, пропонували йому протезування, але боєць не погоджувався та шукав спосіб зберегти власний суглоб.

Андрій – уродженець м. Кіровське, що на Донеччині, а своєю другою Батьківщиною вважає Рівненщину, де живе вже 18 років у с. Нова Українка – разом з дружиною Тетяною, 18-річним сином Олександром та 9-річною донькою Аліною.

У мирний час Андрій служив за контрактом, потім працював водієм. У 2013 році був активним учасником Євромайдану та Автомайдану, а до АТО приєднався у липні 2014 року.

16 червня 2015 року у медичному центру ilaya йому була виконана основна операція - в порожнину кістки вертлюжної западини був введенний аутологічний клітинно-тканинний матеріал. Зараз боєць у відмінному настрої, та значно відновився після операції.

У Рівному боєць проходитиме домашнє відновлення і вже через 1,5 місяців чекаємо на перші рентгенівські знімки з результатами відновлення кістки!

Джерело: bio-tech

Social Share