Андрій Галич

Область: 
Київська

Складне мінно-вибухове поранення в бою під Авдіївкою дістав командир бойової машини 72-ї механізованої бригади 33-річний АНДРІЙ ГАЛИЧ із Києва. У найгарячіших точках по всій лінії фронту - де тільки не бував військовий за понад два роки служби. Волноваха, Маріуполь, Гранітне, Новотроїцьке, Авдіївка - далеко не весь перелік міст і населених пунктів, на захисті яких стояв боєць.

30 січня поблизу Авдіївки чоловік дістав мінно-вибухове поранення, осколками дуже пошкодило руки, ноги, живіт. Лікарі із Дніпра, які надавали бійцю медичну допомогу, назвали справжнім дивом те, що Андрій вижив. Адже від поранення в шию його врятував жетон з українською символікою і написом «двічі не вмирають», а від осколка, що міг влучити в серце, – військовий квиток з іконою всередині, яку боєць носив у кишені на грудях. «Мабуть, народився не в сорочці, а в бронежилеті»,- жартує Андрій.
Поруч із Андрієм - дружина Марина, яка ні на мить не дає засмучуватися і ладна зробити все, аби її коханий швидше став на ноги. Однак, каже боєць, лежати спокійно не завжди може. Адже, каже, війна ще не закінчилась. На нозі в Андрія встановлено апарат Ілізарова, який фіксує кістки та сприяє їх зрощенню. Також, лікарі рятують руку, понівечену осколками. Дружина Марина розповідає: «Найближчим часом має відбутися операція. Лікарі будуть ампутувати Андрію на правій руці вказівний палець для того, щоб врятувати руку. Також, тривалого лікування потребуватиме пошкоджена нога..Реабілітація може затягнутися на роки..»
Реквізити для допомоги:
ПриватБанк : 473 121 711 181 78 03 (отримувач - Галич Андрій)

ДЖЕРЕЛО: Радіопроект "Спасибі за відважність"

Social Share