Ярослав Антонюк

Область: 
Тернопільська

​У Тернополі проходить реабілітацію боєць Ярослав Антонюк, який ще в квітні отримав поранення на Сході. Хлопець уже переніс три операції. Попереду – ще кілька.

Ярослав прикутий до ліжка уже чотири місяці – у нього паралізовані ліві рука та нога. Віднедавна, завдяки щоденним масажам та водним процедурам, поранений боєць може сидіти.
Військовий вишкіл Ярослав разом із побратимами із «Правого сектора» почав проходити одразу після Майдану. Після двомісячної підготовки на військовій базі під Черніговом, бійці вирушили під Слов’янськ. Біля ворожого блокпосту хлопці потрапили під обстріл.

Обличчя у Ярослава –  перекошене, нема третини черепної кістки. Замість неї лікарі хочуть встановити пластину, але спершу потрібно видалити осколки гранати. В Україні таких операцій не роблять.

Для тих, хто бажає допомогти Ярославу, реквізити для переказу такі: «ПриватБанк», номер – 5363 5423 0540 0641 (Ярослав Ярославович Антонюк).
 

Оновлена інформація: 
20.08.2015
Ярославу зробили операцію в Польщі (вставили пластину в черепну коробку). Також хлопець пройшов реабілітацію в Грузії. Наразі вже сам ходить, однак ще неповноцінно рухається ліва рука та нога. Йому ще потрібна реабілітація. Окрім цього, внаслідок отриманого поранення в Ярослава бувають приступи епілепсії (результат поранення в голову). Ні статуса учасника бойових дій, ні грошової допомоги від держави Ярослав не отримав, бо на війну пішов добровольцем у складі "Правого Сектора".

Social Share