Супруненко Володимир Миколайович

Область: 
Житомирська

30-річний Володимир Супруненко із Коростеня на Житомирщині 24 лютого 2015 року потрапив під артилерійський обстріл біля Дебальцево. Служив кулеметником 13-го батальйону 95-ї аеромобільної бригади. Отримав важку травму хребта. На лікування і проведення операції по встановленню пластини-імплантанта потрібно близько 200 тисяч гривень.

Володимир працював зварювальником на Користенському щебеневому заводі. З дружиною Іриною мають 11-річну Надію та 1,5-річну Даринку. Мобілізований під час третьої хвилі мобілізації, на початку осені. Боєць лікується у Вінницькому військовому госпіталі.

"Воював під Волновахою. Від 16 лютого стояли біля Дебальцево. Коли Порошенко провів переговори, то дали команду виводити важку техніку, а сепаратисти навпаки почали атакувати. В день поранення був у групі солдат, яких відправили на зачистку. Поїхали два БТРи і саушка. Зустріли нашу розвідку. Вони кажуть: куди ви їдете попереду 15 танків сепаратистів. Тільки це дізнались, біля нас розриваються снаряди. Я сидів на БТРі з кулеметом. Вдарила сильна хвиля і я більш нічого не пам'ятаю", - розповів кореспонденту Gazeta.ua Володимир Супруненко.

Від ударної хвилі у солдата зламано три хребці. Із поля бою його доставили в госпіталь до Харкова.

"Кілька днів як перевели із травматологічного відділення у гастроентерологічне. Чекаю коли комісують. Найбільше хочу щоб відновили ногу. Ходжу з паличкою, але дуже важко, німіє. Щоб нормально ходити, треба вставити пластину в хребет. Тоді хрящі будуть зростатись. Зараз вони там вільно хитаються. Ще виявили цукровий діабет і проблеми з шлунком, то роблю аналізи і теж треба лікуватись. Тому допомога потрібна, але якось дуже незручно. Переживаю, бо маю гіркий досвід збору грошей на картку волонтерами. Шахраї якимось чином зняли 4 тисячі. Я ту картку заблокував. Після комісації держава може щось і буде допомагати, але є такі препарати, які треба самому шукати", - каже боєць.

Реквізити для допомоги:
Картка ПриватБанк № 4405 8826 0029 5467 Супруненко Ірина Степанівна (дружина бійця).

Social Share