Герої

Дмитро Трибой
Київська
 область

Дмитро Трибой, 1989 р.н., 95 бригада, 2 батальйон..Родом із Білої Церкви, Київської обл. Отримав кульове поранення в голову 25 листопада 2017 року. Про це повідомляє волонтерка Світлана Іщук.

Лікувався у Дніпрі, 5 днів перебував у комі і мав невтішні прогнози від лікарів..Але вижив. Зараз (січень 2018) у Львівському шпиталі, наразі переведений у відділення реабілітації.

Бєлко Дмитро
Миколаївська
 область

Народився 14 липня 1985 року у м.Миколаєві. З 9 років він виховувався без батька, який помер. Влітку 2014 року пішов добровольцем в АТО. Перше поранення - осколкове,у область ключиці - отримав через півтора місяці служби. Йому встановили титанову пластину і він, не долікувавшись, повернувся на війну. Друге поранення було вже взимку 2014 - легка контузія, яку також переніс "на ногах". Наприкінці служби, у липні 2015 підірвався на протитанковй міні. Тоді отримав важку контузію, струс мозку. Вже після повернення додому почали турбувати ноги.

Савицький Олександр
Житомирська
 область

Савицький Олександр Володимирович, 1972 р.н. м. Житомир, одружений, має сина 15 років.
Був мобілізований (третя хвиля мобілізації) і захищав нашу країну у 2014-2015 р.р. у складі 54 ОРБ, рота глибиної розвідки. Пройшов Дебальцево.
Демобілізувався, але згодом підписав контракт і почав служити в 59 бригаді, 9 батальйон.

Цону Григорій Іванович
Полтавська
 область

Бєць 59-ї окремої мотопіхотної бригади, що брала участь у бойових діях у Попасній, Золотому, Калиново-Попасній, потребує допомоги.
42-річний Григорій Цону - батько трьох дітей, двоє з яких неповнолітні. Необхідна термінова операція на шийному відділі хребта. Якщо не зробити оперативне втручання вчасно, у найближчому майбутньому це може призвести до втрати можливості рухатися.

Вартість матеріалів, необхідних для операції, 41600 тис.грн.
Для бажаючих допомогти карта «Приватбанку»:

Савчук Олександр
Волинська
 область

Cаша родом із Луцька, народився в 1976 році.
До війни він мав дуже цікаву професію, був весільним оператором.
Коли почалося АТО Олександр з друзями вирішив теж внести свій вклад для допомоги нашій армії.

Камнєв Сергій Володиморович
Миколаївська
 область

На жаль, Сергій пішов від нас. 31 серпня 2017 року його серце перестало битись. ​Але ми залишаємо тут його історію на випадок, якщо Ви матимете можливість допомогти його родині.

 

Бійцю АТО з 79 бригади потрібна допомога!

Морозов Олександр Миколайович
Київська
 область

Морозов Олександр Миколайович народився 19.11.1976 в м. Українка Київської області.

Кадровий офіцер.
З квітня 2014 знаходиться в зоні АТО в 72 бригаді.на посаді головного старшина батальону, працює з особовим складом.
01.02.2017 при виконанні бойового завдання в промзоні Авдіївки потрапив під обстріл градів.
Отримав осколкове поранення, роздроблена рука, нога та щелепа.
Потребує лікування і подальшої реабілітації.

Михайло Кабанов
Житомирська
 область

Михайло Кабанов, 41 рік,проживає в Житомирській області Коростенського району, село Веселівка, батько трьох неповнолітніх дітей..
На війні водій - механік 72 -ї механізованої бригади. Був поранений 7 лютого 2017 року під час виконання бойового завдання в районі Авдіївки внаслідок розриву танкового снаряду.

Про це повідомляє волонтер Світлана Іщук.

Валерій Луговий
Львівська
 область

Підполковник Луговий Валерій Вадимович, 54 роки, прослужив 25 років в Збройних силах і Державній прикордонній службі України,звільнився в запас в 2005 році

В 2015 році повернувся на службу і протягом 9 місяців брав участь в проведенні антитерористичної операції в Донецькій області.

Зразу після повернення весною 2016-го відчув різке погіршення здоров’я, появились болі в різних органах і системах. Довготривалі пошуки причини хвороби не давали реального результату. Болі не вщухали і посилювались. І тільки пункція спинного мозку поставила невтішний діагноз: мієломна хвороба.

Ігор Лєпший
Кіровоградська
 область

Учасник АТО 30-річний Ігор Лєпший з міста Кропивницький потребує допомоги. Після року перебування в зоні АТО в чоловіка стався психоневрологічний розлад. Він проходить лікування в приватному реабілітаційному центрі Дніпра.

Сторінки