Руслан Гудзь

Область: 
Хмельницька

Руслану Євгеновичу Гудзю 30 років, він родом із Хмельниччини, райцентру Ярмоленці. Офіцер запасу, мобілізований в березні. Неодружений.

Командир розвідроти 8-го полку спецназу.

Була створена окрема тактична група - розвідувально-штурмова. Пройшов з боями вже знайомими всім нам з бойових зведень містами і селами Донбасу: Славянск, Мар'янівка, Сніжне, Шахтарськ, Торез, Амвросіївка.

Разом з бойовими товаришами штурмував і взяв Саур-Могилу. Завдання було взяти і передати піхоті. До приходу основних військ довелося протриматися 2 тижні. Успішно відбивали всі атаки ворога, який обстрілював із «Градів» і артилерією.

8 серпня, коли вже прийшла основна група, допомагав вантажити поранених бійців в БМП і був поранений: вибух ззаду сильно посік його.
Осколкові поранення: зламаний таз, серйозно пошкоджені внутрішні органи, зокрема, сечовий міхур, кишечник, пошкоджена пряма кишка - виведена трубочка в бік, оскільки в стегні. Проведено багато операцій, попереду ще не одна.

Зараз Руслан у важкому стані, висока температура і нестерпний біль.

Однієї ампули знеболюючого мало. Потрібна тривала реабілітація.

ПриватБанк – 4149 4978 1190 2594 - ГУДЗЬ Руслан Євгенович

Оновлена інформація: 
15.07.2015
Кілька днів тому Руслану зробили операцію у цивільній лікарні і наразі він перебуває вдома - на Хмельниччині. Наступна операція запланована на наступний місяць у Київському шпиталі.

Social Share