Ігор Чупрун

Область: 
Житомирська

Ігор Чупрун, житомирянин, майор управління 8-го армійського корпусу.

19 серпня під час обстрілу блокпосту з «Урагану» отримав контузію, осколком розтрощило праву ногу, яку довелося ампутувати.

Наразі перебуває у військовому госпіталі у важкому стані. У Ігоря почали відмовляти нирки, зараз він підключений до апарату «штучна нирка». Щодня на його лікування витрачається близько 6 тис. грн.

У четвер, 28 серпня, у Дніпропетровську офіцери управління 8-го армійського корпусу відвідали  товариша, старшого офіцера штабу корпусу майора Ігоря Чупруна, який отримав поранення під виконання бойового завдання і наразі проходить лікування у обласній клінічній лікарні імені Мечникова.

Майор Ігор Чупрун в районі проведення АТО виконував завдання щодо надання допомоги цивільному населенню одного з населених пунктів на Донеччині, яке постраждало в наслідок обстрілів з РСЗВ «Ураган», що велись з території Російської Федерації.

– Того дня майор Ігор Чупрун, незважаючи на те, що сам під час обстрілу отримав важке поранення, врятував поранену жінку, яку у подальшому українські військовослужбовці успішно евакуювали і доставили в лікарню, – повідомив Володимир Вовкогон. – Сам офіцер був доставлений у провідний медичний заклад на Дніпропетровщину, де йому було зроблено декілька операцій. В результаті важких поранень військовослужбовець втратив праву ногу і отримав важке пошкодження лівої ноги та інші травми.

Сьогодні поруч з героєм знаходиться його дружина та батьки, а вдома чекає донька.

Картка ПриватБанку 5168 7420 6216 7667 на ім’я дружини Чупрун Людмили Олександрівни,
тел. дружини - 067 429 12 04 (картка нова!!!)

ОНОВЛЕННЯ. Ігор повернувся з лікування з Естонії. В Україні вже переніс чергову операцію. На лікування та реабілітацію родині потрібні кошти. У Ігоря відмовляють нирки, пошкоджена пряма кишка та сечовий міхур. Після лікування постне також питання про протезування.

Social Share