Ходан Юрій

Область: 
Чернівецька

29 липня в м. Краматорськ поранили військовослужбовця топогеодезичного центру (в/ч А2308 м. Чернівці) – солдата Ходана Юрія Васильовича.

Поранений під час бойових завдань у Краматорському аеропорту уламками осколкової гранати, 47 уланків якої було витягнуто з тіла бійця.

Діагноз не втішний: контузія, поєднана краніо-фаціо-скелетна травма, забій-здавлення головного мозку важкого ступеня, також, у Юрія парез лицевого нерва, гостра лівобічна повна глухота.

Наразі бійцеві терміново потрібна операція з краніопластики (встановити пластину на відсутню ділянку черепа), та встановлення слухового імплантанта (22 тис євро)

Картка «ПриватБанку», 5168 7572 4113 4586, Ходан Юрій Васильович.

Оригінал: http://vidido.ua/index.php/pogliad/article/dopomozhit_poranenomu_viis_ko...

Оновлена інформація: 
23.10.2015
Юрій вже звільнився з армії та отримав інвалідність. З його тіла дістали 52 осколки та ще 12 залишилося. Важке поранення дає про себе знати: "шум" в голові не проходить, на одне вухо не чує зовсім, на інше - лише на 30%, тому носить слуховий апарат. Втім є й багато позитивних змін: Юрій ходить, говорить та навіть допомагає з ремонтом техніки, щоправда від цього він швидко втомлюється. Одразу після поранення лікарі давали хлопцю невтішні прогнози, але дякувати Богу, все налагоджується, хоча лікування не припиняється. Незабаром Юрій вирушить на лікування до Іспанії (наразі збирає документи), в наступному році планує поїхати в Одесу, щоб з допомогою тамтешніх лікарів хоч трохи покращити слух. Кожні три місяці хлопець проходить курс лікування вартістю 7 тис.грн (потрібних препаратів немає у лікарні, тому купують за власні кошти чи кошти не байдужих людей). Мама Юрія дякує усім, хто підтримував та продовжує допомагати їхній родині. Жінка каже, що завдяки підтримці людей її син зміг пролікуватися у багатьох мед.закладах країни. Мама Юрія -Ганна молиться за усіх, хто допомогав їхній родині та просить у Бога для усіх здоров'я.

Social Share