Анатолій Устимюк

Область: 
Волинська

Під час боїв під Слов'янськом був тяжко поранений Устимюк Анатолій Ярославович (десантник 80-ї окремої аеромобільної бригади Львівської області) , уродженець Раків-Лісу, Камінь-Каширського району, Волинської обл.

Йому 21 рік, він потребує негайної операції за кордоном. Є ймовірність ампутації ноги. І саме тому питання допомоги було дуже термінове!

Спочатку Анатолій перебував у Київському військовому госпіталі, у відділенні судинної хірургії. Наприкінці липня його відправили на лікування до Франції.

Телефон сестри Людмили - 097 045 82 20.

"Позавчора та вчора Анатолія Устимюка з трагiчно вiдомої групи Волновахських поранених (Волиняки) консультували ортопед, анестезіолог та нейрохірург, що спеціалізується по периферичній нейрохірургії (кінцівок) та робили різні обстеження, ще одне обстеження для уточнення заплановано на наступний тиждень. Oперацію з мікронейрохірургії оптимально робити через місяць, лікарі запланували на початок вересня. Вчора українськi волонтери Парижу виписали Анатолія з Американського Госпіталю НАТО в Парижi, щоби не витрачати даремно кошти. Зараз він з мамою на квартирі в українській сімї на Vincennes. Хто бажає їх повозити по Парижу (на машині, бо Анатолію важко довго ходити на милицях) - прошу контактуйте з Yakymchuk Ulyana 06 67 24 66 12", - написав у соцмережі 31 липня Роман Хабаров.

Відео - Факти. ICTV

6 жовтня волонтери повідомили про те, шо Толя повернувся із Франції.  "Десантник Львівської 80-оі родом з Волині важкопоранений ще в червні... Повернувся з мамою Наталкою з операції з Франції !!! ВПЕВНЕНО стоїть на своїх ногах, НА ОБОХ СВОЇХ НОГАХ!!", - пише Наталія Соколова.

 

Оновлена інформація: 
18.05.2015
Анатолій почуває себе добре, вже більш-менш нормально ходить, ще трохи кульгає, але каже, що все добре. Наразі проходить IT-курси у Львові.

Social Share